قالیشویی فردیس فلکه پنجم

قالیشویی فردیس فلکه پنجم برای ارائه خدمات برتر در شستشوی قالی در خدمت شماست. فرش یا قالیچه نوعی سطح است که از الیافی مانند پشم، پنبه یا ابریشم ساخته شده است. قالیشویی یک کار و عملی است که در آن فرش یا قالی شسته می شود و کثیفی از آن پاک می شود. به عبارت دیگر شستن فرش، زدودن خاک و لکه دار کردن آن با صابون و خشک کردن آن را قالیشویی می گویند.

قالیشویی فردیس برای حفظ کیفیت اولیه فرش های دستباف رعایت قوانین و مقررات خاصی برای شستشوی آن ها ضروری است و شستشوی فرش ها باید به گونه ای انجام شود که ساختار و شکل فرش حفظ شود.

همچنین برای حفظ شکل اولیه فرش های ماشینی سبک وزن یا فرش های ماشینی ابریشم و همچنین برای روشن شدن و از بین بردن لکه ها از مواد شوینده مخصوص استفاده می شود. اگر فرش با این پاک کننده ها شسته نشود، رنگ فرش تغییر می کند و ارزش آن کاهش می یابد. فرش ها باید حداقل سالی یک بار شسته شوند تا خانه تمیز و عاری از گرد و غبار باشد. شرکت قالیشویی و مبل شویی آرا خدمات مبل شویی در فردیس را نیز انجام میدهد.

 

قالیشویی در فردیس فلکه پنجم

شرکت قالیشویی در فردیس فلکه پنجم همواره در تلاش است تا با بهره گیری از کادری مجرب، آموزش دیده و آموزش دیده، بهترین و با کیفیت ترین خدمات قالیشویی را به مشتریان و همشهریان عزیز ساکن در شهر فردیس و اطراف آن ارائه دهد.

قالیشویی فردیس فلکه پنجم عضو رسمی انجمن قالیشویی استان می باشد. کلیه خدمات این شرکت و لیست قیمت و کوپن های صادر شده توسط این مجموعه زیر نظر انجمن قالیشویی گاراژ می باشد. خدمات قالیشویی در تمامی مناطق شهر فردیس و استان البرز ارائه می شود.

قالیشویی در فردیس فلکه پنجم با شعباتی که در سراسر شهر کرج و استان البرز فعال هستند، سریع ترین خدمات را به مشتریان گرامی خود در سراسر شهر فردیس و استان البرز ارائه می دهد و با بالاترین کیفیت خدمات آنها را شگفت زده خواهد کرد.

 

قالیشویی فردیس فلکه پنجم

تاریخچه قالیشویی

در گذشته مردم فرش را با دست در خانه یا در حیاط می شستند و با استفاده از برس یا جارو برای شستن فرش و جریان آب یا آب و صابون هنگام آبکشی فرش می شستند.در روش سنتی انرژی زیادی لازم بود و آب زیادی هدر می رفت.

امروزه مردم فضا یا زمان کافی برای شستن فرش به روش سنتی ندارند. با پیشرفت تکنولوژی قالیشویی فردیس فلکه پنجم و تولید انواع ماشین های قالیشویی، قالیشویی به یک صنعت و تخصص تبدیل شده است. از این رو برای شستشوی انواع قالیچه و فرش از روش های مختلفی استفاده می شود.

شماره قالیشویی فردیس فلکه پنجم

۰۲۶۳۶۵۳۸۱۸۷

۰۲۶۳۶۵۳۸۴۴۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button