قالیشویی شهرک ناز

قالیشویی ها تجهیزات مخصوصی دارند که برای تمیز کردن فرش استفاده می کنند تا آسیبی نبیند و از بین نرود. در واقع تنها تولیدکنندگان فرش معتبر از مواد قابل شستشو استفاده می کنند. به همین دلیل است که قالیشویی شهرک ناز مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. همان طور که گفتیم فرش یکی از ملزومات تزیین خانه های ما ایرانیان است که تمیزی آن تاثیر زیادی در زیبایی منازل دارد. به همین دلیل باید مراقب نحوه تمیز کردن فرش خود باشید. ابتدا باید توجه داشت که برای شستشوی فرش از بهترین مواد استفاده می شود.

به عنوان مثال، ماده ای محبوب به نام هیدروسولفیت سدیم در صنعت قالیشویی فردیس وجود دارد. این همان چیزی است که آن را بسیار قدرتمند در پاک کردن رنگ از روی فرش می کند. سود سوزآور یکی دیگر از مواد مهم در تمیز کردن فرش است که بر ابریشم، پنبه و پنبه تأثیر می گذارد. پس از ساخت فرش، مواد مورد استفاده در ساخت فرش روشن و براق است. یکی از محبوب ترین راه حل ها برای قالیشویی، خیس کردن فرش با هیپوکلریت کلسیم است.

 

قالیشویی در شهرک ناز

علاوه بر مواد مورد استفاده در نظافت، روش های نظافت انواع فرش نیز حائز اهمیت است. مثلاً هر فرش دستبافت و ماشینی دارای روش نظافت است. قالیشویی شهرک ناز نیز در این زمینه توجه لازم را داشته است تا رضایت کافی مشتریان را جلب کند. در واقع همین توجه به ریزه کاری ها باعث شده تا قالیشویی شهرک ناز سابقه ۳۰ ساله برجسته ای داشته باشد.

برای نظافت فرش شهرک ناز از بهترین مواد شوینده وارداتی استفاده می شود. قالیشویی در شهرک ناز فردیس از بهترین و قوی ترین صابون ها و شامپوهای فرش برندهای مطرح دنیا استفاده می کند. شامپوها و صابون های فرش انواع و قدرت های متفاوتی دارند. بسته به نوع فرش و دستباف بودن یا ماشینی بودن آنها توسط کارشناسان و گروه های کاری تخصصی مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته چون قالیشویی پیشرفتی نداشت از مواد شیمیایی و آب استفاده می کردند.

توصیه قالیشویی شهرک ناز: پودر لباسشویی نیز یکی از مواردی است که در شستشوی فرش نباید از آن استفاده کرد. این محصول با وجود قدرت پاک کنندگی بالا، نباید در شستشوی فرش استفاده شود. زور این امر آسیب زیادی به بافت فرش وارد می کند. سفید کننده چیزی است که هرگز نباید هنگام تمیز کردن فرش از آن استفاده کنید. این آب در از بین بردن لکه ها و تمیز کردن لباس های کثیف قدرت بالایی دارد اما برای نظافت فرش مناسب نیست. ماهیت ماده ضدعفونی کننده همانطور که از نامش پیداست این است که رنگ و پوست را از بین می برد و در نتیجه رنگ فرش را از بین می برد.

 

قالیشویی شهرک ناز

قالیشویی شهرک ناز فردیس

یکی دیگر از موادی که نباید برای تمیز کردن فرش استفاده شود مواد ساینده است. برای فرش و قالیچه ساینده اصلا مناسب نیست. این مواد به الیاف فرش آسیب می رساند. یکی دیگر از معایب این مواد این است که عمر فرش و موکت را کوتاه می کند. قالیشویی شهرک ناز فردیس از هیچ یک از مواد درج شده در سیستم کاری خود استفاده نمی کند و به همین دلیل بیش از ۲۰ سال است که انتخاب تمامی ساکنان استان البرز بوده است.

فرش ها همانطور که می دانیم دارای دو دسته صنعتی و سنتی هستند. هر کدام از این ۲ دسته روش شستشوی متفاوتی دارند. آنها اصول و قوانینی دارند که باید رعایت شود تا به فرش آسیبی وارد نشود. فرش ها و فرش های قدیمی و گران قیمت اغلب شرایط شستشوی سخت تری نسبت به فرش های ماشینی دارند. در واقع هر چه فرش قدیمی تر و با ارزش تر باشد، باید بیشتر مراقب بود که اعتماد مشتری خدشه دار نشود. دقت این عملیات در بهترین قالیشویی شهرک ناز فردیس در کرج بسیار چشمگیر است.

در قالیشویی شهرک ناز فردیس کرج برای فرش دستبافت باید از شامپو فرش مرغوب استفاده شود. به دلیل ارزش بالای این فرش ها باید از تثبیت کننده های رنگ فرش استفاده شود. این مواد رنگ فرش و کیفیت نهایی ایجاد شده را برجای می گذارند. اما گاهی در اثر ریختن چیزی روی فرش گران قیمت خود باعث ایجاد لکه و رنگ ناخوشایند روی فرش خود می شویم. در این زمان استفاده از هیدروسولفیت ها باعث از بین رفتن لکه ها بدون ایجاد آسیب می شود. علاوه بر این، استفاده از مواد کمکی مانند هیدروسولفیت سدیم برای تمیز کردن فرش ها و جلوگیری از آسیب دیدن فرش بافته شده شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button