مبل شویی با دستگاه

مبل شویی با دستگاه چگونه انجام میشود؟ سوالیکه امکان دارد برای خیلی ها به وجود بیاید نحوه عملکرد دستگاه مبل شور می‌باشد. دستگاه های مبل شور معمولا ساختاری شبیه بهم دارند در جزئیات ریزی با یکدیگر تفاوت دارند. معمولاً دستگاه‌های مبل شور دارای مخزن جهت پر کردن محلول شوینده، مخزن جهت پر کردن آب تمیز، مخزن برای پر کردن آب کثیف و یک قسمت که تولید کف انجام می‌دهد و قسمت مکنده میباشد.

دستگاه مبلشور

دستگاه مبلشور محلول شوینده با آب تمیز مخلوط می‌شود و کفی از آن تولید می‌شود. کف توسط دستگاه بر روی پارچه مبلمان پاشیده می‌شود و توسط فرچه نرم عملیات شستشو انجام می‌گردد.

بعد از مدت‌زمان کوتاهی که کف روی مبلمان و لکه ها قرار گرفتند. تمامی لکه‌ها و ذرات آلودگی و گرد و غبار در محلول شوینده حل می‌شود و تمامی آب و کفی که روی مبلمان قرار دارد توسط دستگاه مکنده جمع‌آوری و در مخزن آب کثیف پر می‌شود. به این صورت شست‌وشوی مبلمان شما بدون کوچک‌ترین کثیف‌کاری و با سرعت بالا انجام می‌گردد.

بعد از مبل شویی در فردیس توسط نیروهای تعلیم‌دیده و با استفاده از دستگاه‌های صنعتی مبلمان تمیز و تقریباً خشک شده به شما تحویل داده می‌شود. که پس‌از مدت‌زمان کوتاهی می‌توانید در همان روز مبلمان تان را مورد استفاده قرار دهید.

یکی از مزایای مهمی که مبل شویی با دستگاه دارد شست‌وشوی مبلمان در محل می‌باشد. امکان دارد که شرایط جابجا کردن مبلمان و انتقال آن به شرکت جهت شستشو وجود نداشته باشد. قطعا شستشوی مبلمان در منزل بسیار راحت‌تر از این است که بخواهید آن را جابجا کنید.

که احتمال آسیب دیدن آن هم بیشتر می‌شود درصورتی‌که قصد شست‌وشوی مبلمان توسط شرکت‌های نظافتی را داشته باشید. اولین اقدامی که باید انجام شود به‌دنبال شرکت‌ مبل شویی با دستگاه حرفه‌ای بگردید این کار را می‌توانید. با یک سرچ کوتاه در گوگل انجام دهید و یا این‌که از اتحادیه مبل شویی  استعلام بگیرید. همچنین شمار تماس‌های شرکت‌های خشکشویی مبلمان معتبر در سامانه ۱۱۸ ثبت گردیده است. می‌توانید از هریک از روش‌های فوق استفاده کنید.

 

مبل شویی با دستگاه

 

آیا شما در منزلتان شستشسوی مبلمان را انجام میدهید؟

کدام روش رابرای شستشو و نظافت مبلمان تان انتخاب می‌کنید؟ روش سنتی که شستشو با یک ظرف آب و اسفنج می‌باشد. یا استفاده ازخدمات مبل شویی شرکت‌های نظافتی که امروزه جزو پر درخواست‌ ترین خدمات شرکت‌های نظافتی می‌باشد. مسلماً استفاده از خدمات شرکت‌های مبل شویی با دستگاه روشی آسان‌تر و مطمئن‌تر می‌باشد. چرا که با توجه به گران‌قیمت بودن سرویس‌های مبلمان و همچنین آسیب‌پذیر بودن مبلمان بهتر است تا شست‌وشوی مبلمان را به دست افراد حرفه‌ای بسپارید.

آنها تجربه شست‌وشوی مبلمان های مختلف را دارند و می‌دانند که چگونه می‌توانند با استفاده از بهترین روش‌ها و شوینده‌ها مبلمان تان را بدون این‌که کوچک‌ترین آسیبی ببیند شستشو دهند. در شهر های تهران و کرج تعداد زیادی شرکت‌ مبل شویی و نظافتی وجود دارد.

شما می‌توانید جهت شستشو و نظافت مبلمان تان از خدمات آن‌ها بهره لازم را ببرید. برای‌ اینکه نتیجه خوبی دریافت کنید بهتر است تا شرکت مبل شویی با دستگاه معتبر و باسابقه را انتخاب کنید که هم تبحر کافی در این زمینه داشته باشند.

آنها هم از تجهیزات مدرن و به‌روز جهت شستشو و خشک‌شویی مبلمان استفاده کنند. امروز انواع و اقسام مبل شویی با دستگاه وجود دارد که می‌توان از آن‌ها جهت تمیز کردن مبلمان استفاده کرد. دستگاه‌های مبل شور متنوعی وجود دارند که می‌توانند تمامی نیازهای فرد جهت شستشوی ۰ تا ۱۰۰ مبلمان را پاسخ بدهند و یا بخشی از عملیات شست‌وشوی مبلمان را انجام می‌دهند.

کدام دستگاه برای مبل شویی مناسب تر است

تصمیم‌ گیری با شرکت نظافتی است که از کدام نمونه از دستگاه استفاده کنند نکته مهمی که وجود دارد. تبحر و تجربه نیروی کاری‌ است که قصد مبل شویی با دستگاه با استفاده از دستگاه مبل شور کارچر را دارد. چرا که باید میزان استفاده و ترکیب مواد شوینده را بداند و رعایت کند و همچنین با توجه به جنس مبلمان لک‌ها از شوینده‌ های مناسب باجنس پارچه استفاده کند تا آسیبی به بافت پارچه وارد نشود.

یکی از مزایای مهمی که مبل شویی های با دستگاه دارند شست‌وشوی مبلمان در محل می‌باشد. امکان دارد که شرایط جابجا کردن مبلمان و انتقال آن به شرکت جهت شستشو وجود نداشته باشد. قطعا شستشوی مبلمان در منزل بسیار راحت‌تر از این است که بخواهید آن را جابجا کنید. که احتمال آسیب دیدن آن هم بیشتر می‌شود. درصورتی‌که قصد شست‌وشوی مبلمان توسط شرکت‌های نظافتی را داشته باشید اولین اقدامی که باید انجام شود.

به‌دنبال شرکت‌ مبل شویی با دستگاه بگردید. این کار را می‌توانید با یک سرچ کوتاه در گوگل انجام دهید و یا این‌که از اتحادیه مبل شویی استعلام بگیرید. همچنین شمار تماس‌های شرکت‌های خشکشویی مبلمان معتبر در سامانه ۱۱۸ ثبت گردیده است. می‌توانید از هریک از روش‌های فوق استفاده کنید. مبل شویی معتبر و نزدیک به محل سکونتتان را انتخاب کنید که هزینه پایین‌تری برای شما در بر خواهد داشت بعد از این‌که هماهنگی لازم انجام شد.

 

مبل شویی با دستگاه

تجهیزات و مواد شستشوی مبلمان

نیروی کار با در دست داشتن تجهیزات مخصوص جهت شستشو مبلمان و شوینده های مخصوص در ساعت مقرر به منزل شما اعزام میشوند‌. عملیات شست‌وشوی مبلمان را برایتان انجام می‌دهند. بهتر است در هنگام رزرو خدمات مبل شویی با دستگاه اطلاعاتی در رابطه با نوع مبلمانی که قصد شستشوی آن را دارید.

همچنین میزان کثیفی و جنس پارچه‌ای مبلمان و لک‌های روی آن به اپراتور بدهید تا پرسنل شرکت آمادگی بیشتری جهت شست‌وشوی مبلمان شما داشته باشند. مبل شویی با دستگاه در محل در کمترین زمان ممکن و بدون ریزش آب یا کف در منزل شما انجام می‌گردد. اگر شستشوی مبلمان در محل کارتان را خواستارید این اقدام در مان محل بدون ایجاد مزاحمت برای کسب‌وکار شما انجام می‌شود.

تهیه مواد شوینده بر عهده شرکت مبل شویی با دستگاه است و نیازی نیست شما اقدام به خریداری مواد شوینده کنید. چراکه با توجه به نوع پارچه و لکه‌های متفاوت شوینده‌های مختلف و با کیفیت نیاز است که نیاز به تجربه و تخصص در انتخاب صحیح آن دارد. کارکنان شرکت با خود مواد شوینده‌ی کافی و حرفه‌ای به‌همراه خواهند آورد.

شامپوهای مخصوص مبل و صندلی، فوم های شوینده مبل شویی، لکه بر مواد پلاستیکی و چرم، پک های لکه بر حرفه ای و غیره تماما در شستشوی تخصصی مبل مورد استفاده قرار میگیرند. استفاده از شوینده های متفرقه باعث آسیب رسیدن به پارچه و مبلمان میشود.

سلامت مبل و صندلی در مبل شویی با دستگاه

اگر سلامت مبلمان برایتان اهمیت دارد و می‌خواهید مدت‌زمان طولانی از سرویس مبلمان بهره‌برداری کنید بهتر است تا شست‌وشوی مبلمان تان را به دست افراد حرفه‌ای و متخصص بسپارید تا مبل شویی با دستگاه بدون آسیب دیدن تمیز و آماده استفاده شود و شستشوی صحیح و با کیفیت باید بدون آسیب رسیدن به پارچه و بدنه مبلمان و همچنین قسمت نشیمن صندلی می‌باشد.

شستشوی قسمت‌های مختلف مبلمان مانند کوسن و پشتی‌ها جزو خدمات شرکت می‌باشد. هر قسمتی از مبلمان که امکان جدا شدن آن وجود داشته باشد، توسط دستگاه مبل شویی شستشوی آن انجام می‌پذیرد. سفید شویی، لکه بری حرفه ای وتخصصی، واکس کاری مبلمان چوبی جزو سرویس مبلشویی میباشد.

شستشوی انواع مبلمان چرم، سلطنتی، چستر، مبلمان اداری، صندلی‌های ناهارخوری و تمیزکاری و شستشوی صندلی‌های سینماها و مکان‌های آموزشی و درمانی توسط پرسنل شرکت‌های مبل شویی با دستگاه انجام می‌پذیرد .

دیدگاه‌ها

زاهدی

قیمت یک دست دستگاه مبل شویی به صورت کامل چقدر است ؟

mobladmin

قیمت دستگاه مبل شویی از ۱۰ میلیون تومان شروع میشود. ولی دستگاه های ارزانتر هم در بازار موجود است.

کوکب نژاد

بهترین دستگاه مبل شویی کدام است ؟

mobladmin

یکی از بهترین مبل شویی های خانگی دستگاه کارچر است.

کاکاوند

در سال ۱۴۰۰ دستگاه مبل شویی شما بهترین دستگاه تولید شده است.

mobladmin

بله سالانه تعداد زیادی دستگاه مبل شویی تولید میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button