مبل شویی ارزان

شست‌وشوی مبلمان از اقداماتی است که معمولاً خانم‌های خانه‌دار با آن درگیر هستند. انتخاب شستشوی مبل توسط خود شخص و یا شرکت‌های مبل شویی تصمیمی است که انسان رابرسر دوراهی قرار می‌دهد. اگر شما شست‌وشوی مبلمان تان را به دست یک شرکت معتبر و حرفه‌ای بسپارید از نتیجه کار راضی خواهید بود. هرگز پشیمان نمی‌شوید شست‌وشوی مبلمان توسط شرکت‌های مبل شویی ارزان با استفاده از دستگاه‌های مبل شور صورت می‌پذیرد.

بسیار در حفظ سلامت مبلمان تاثیر گذار است مبل شویی ارزان به‌صورت شخصی و توسط خود فرد ممکن است. با استفاده از مواد شوینده‌ی نامعتبر صورت بگیرد. همچنین به دلیل نفوذ آب و ماندن آب در قسمت‌های زیرین مبلمان باعث پوسیدگی و از بین رفتن مبلمان خواهد شد. پس بسیار معقولانه است که شست‌وشوی مبلمان تان را به دست شرکت‌های باتجربه و مجهز بسپارید. شرکت‌های مبل شویی تمامی مواد شوینده مخصوص شستشو مبلمان و دستگاه‌ها و تجهیزات لازم جهت شستشوی حرفه‌ای مبلمان را در اختیار دارند.

هزینه مبل شویی

برخی افراد اولویت اول خود را پیدا کردن مبل شویی با ارزان‌ترین قیمت قرارمی‌دهند. با توجه به هزینه‌ای که جهت تهیه مبلمان پرداخت می‌کنید. بهتر است تا سلامت مبلمان تان و سرمایه‌تان را در گرو پرداخته هزینه ارزان قرار ندهید. در ابتدا جهت شست‌وشوی مبلمان با ارزان‌ترین هزینه باید به‌دنبال مبل شویی معتبر و باسابقه کاری بالا و دولتی باشید.

شرکت‌های معتبر عضو اتحادیه میباشند و نرخ‌های دولتی و تصویب‌شده و ثابت دارند. شستشوی مبلمان و هزینه آن بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد. اولین نکته تعداد صندلی‌های نشیمن مبلمان می‌باشد. همچنین نوع مبلمان که چوبی، راحتی و غیره جنس پارچه مبلمان است و همچنین میزان آلودگی و کثیفی مبلمان است که هر چه درصد کثیفی و آلودگی و مبلمان بیشتر باشد. هزینه خشکشویی مبل شویی ارزان افزایش پیدا خواهد کرد. استفاده از شوینده‌های موردنظر مشتری امری است مهم استفاده از شوینده‌های نانو که کیفیت کار را بالاتر می‌برند، هزینه بیشتری دارند.

استفاده از شوینده‌های معمولی باعث کاهش هزینه برای مشتری خواهد بود. تمامی موارد تاثیرگذار در هزینه شست‌وشوی مبلمان هستند. هرچه کیفیت کار بالاتر باشد در شستشوی مبل هزینه افزایش پیدا خواهد کرد. اما قطعا شستشوی مبلمان در محل بسیار به صرفه‌تر از خرید مجدد مبلمان می‌باشد. شما می‌توانید به‌راحتی بدون جابه‌جا کردن مبلمان آن را در محل شستشو دهید.

همانند روز اولی که خریداری کرده‌اید در اختیار داشته باشید در شرکت‌ها ارائه خدمات مبل شویی با دستگاه‌ مبل شور انجام خواهد گرفت. دارای قسمت مکنده کمپرسور، و مخزن آب تمیز و آب‌های آلوده می‌باشد. شستشوی مبلمان با استفاده از فوم‌های غلیظ صورت خواهد گرفت.

 

مبل شویی ارزان

رفع آلودگی در مبل شویی ارزان

کمترین درصد آب به مبلمان نفوذ می‌کند و همین‌طور مقدار مواد شوینده و آبی که به‌جهت شست‌وشوی مبلمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. به سطح مبلمان پاشیده می‌شود. توسط دستگاه مکنده جمع‌آوری و تمامی آب‌ها و آلودگی‌ها در مخزن آب آلوده جمع‌آوری خواهد شد. با استفاده از مبل شویی ارزان حرفه‌ای شرکت‌ها می‌توانید تمامی آلودگی‌ها و گرد و غبار را از سطح مبلمان تان پاک کنید.

اگر در منزل شما حیوان خانگی وجود داشته باشد و یا فرزند کوچک داشته باشید. مبلمان شما بیشتر در معرض آلودگی و لک شدن قرار خواهد گرفت. همین‌طور اگر خانواده پر رفت‌ و آمدی هستید. در میهمانی‌ها امکان کثیف شدن مبلمان بیشتر خواهد شد. بهترین راه برای پاک کردن آلودگی‌ها استفاده از خدمات شرکت‌های مبل شویی خواهد بود.

یکی از مزایای دیگری که دردنیای امروزی جهت شست‌وشوی مبلمان وجود دارد. امکان ارایه خدمات خشک‌شویی مبلمان در محل وجود دارد. یعنی پرسنل شرکت‌های مبل شویی ارزان به‌وسیله‌ی تجهیزات به منزل شما اعزام خواهند شد. در همان محل بدون نیاز به جابجایی مبلمان اقدام به شست‌وشوی مبلمان خواهند کرد. مسئله بعدی هزینه پرداختی در رابطه با شست‌وشوی مبلمان می‌باشد.

مراحل شستشوی مبلمان

مبل شویی ارزان مبلشور اگر نیاز به جابجایی مبلمان بود اینکار را انجام خواهند داد. در ابتدا در زیر مبلمان پارچه ضدآب پهن خواهند کرد تا از خیس شدن و ریزش‌ آب برروی زمین جلوگیری شود. مرحله بعد با تمام سطح مبلمان و گوشه و کناره ها و درزها بوسیله جاروبرقی تمیز شود. تا گردوغبار یا مواد غذایی روی مبلمان وجود نداشته باشد. بعد از آن ابتدا با مقداری از مواد شوینده با توجه به نوع مبلمان تست‌ها انجام خواهند داد.

اگر مواد شوینده با پارچه سازش داشت بعد اقدام به شستشو خواهند کرد. با ترکیب مقدار مشخصی از مواد شوینده و آب در دستگاه مبلشور کف تولید خواهد شد. توسط کمپرسور روی مبلمان پاشیده می‌شود و بعد از آن به وسیله دستگاه دریل با فرچه‌ی نرم مواد شوینده و فوم ها روی مبلمان پخش خواهد شد.

تمامی آلودگی‌ها در سطح مبلمان و قسمت‌های زیرین در مواد شوینده حل خواهند شد. بعد از گذشته مدت‌زمان مشخص تمامی آلودگی‌ها که در مواد شوینده حل شدن و آب‌هایی که داخل مبلمان نفوذ کردن توسط دستگاه مکنده در مخزن دستگاه جمع‌آوری خواهند شد. به‌همین راحتی مبل شویی ارزان شما انجام خواهد گرفت. هم سرعت‌عمل بالایی در کار وجود دارد. هم نتیجه صددرصد رضایت کننده را تجربه خواهید کرد و این‌که در کمترین زمان ممکن مبلمان شما به‌صورت صددرصد خشک خواهد شد.

 

مبل شویی ارزان

مبل شور

با استفاده از دستگاه مبل شور تمامی آب‌هایی که به اعماق مبل نفوذ کردند و یا ذرات آلودگی و گرد و غبار جمع‌آوری خواهند شد. شست‌وشوی مبلمان بدون فرورفتگی و خراب شدن اسفنج قسمت نشیمن و یا چروک شدن پارچه مبلمان انجام خواهد گرفت. خدمات شرکت‌های مبل شویی معتبر به‌صورت صددرصد تضمینی و با کیفیت به مشتریان ارائه خواهد گردید.

شستشوی انواع مبلمان در مبل شویی ارزان

شست‌وشوی مبلمان سلطنتی، راحتی، استیل، چستر، صندلی‌های ناهارخوری،مبلمان اداری، خوش‌خواب، پشتی، توسط شرکت‌های مبل شویی ارزان انجام خواهد گرفت. همکاری با تالارها، سالن‌های همایش،سینما و مراکز خصوصی و دولتی جهت شست‌وشوی مبلمان انجام خواهد گرفت. اعزام نیرو به هر محلی که شما در آن حضور دارید به‌صورت رایگان انجام می‌شود. دریافت وجه و دستمزد کارگران پس‌از اتمام کار و رضایت مشتری می‌باشد در صورت وجود لکه و زرداب شستشوی مجدد به‌صورت رایگان صورت می‌پذیرد.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی هنگام شست‌وشوی مبلمان توسط پرسنل الزامی می‌باشد. رعایت مسایل شرعی انجام میپذیرد انتخاب مواد شوینده طبق نظرات ودرخواست مشتری خواهد بود. می‌توانید شماره تماس‌های مبل شویی ارزان شرکت‌های معتبر را از اتحادیه مبل شویان و یا سامانه ۱۱۸ دریافت کنید. پس‌ از رزرو و هماهنگی در همان روز و یایک روز بعد سرویس رسانی انجام خواهدشد.

اعتبار شرکت‌هایی که انتخاب می‌کنید را مورد بررسی قرار دهید و از صحت وجود شرکت اطمینان حاصل فرمایید تا دچار فریب‌کاری افراد سودجو نشوید. شرکت‌های دولتی عضو رسمی اتحادیه مبل شویان می‌باشند. مبل شویی ارزان دارای شماره ثبت هستند که در صورت بروز مشکل می‌توانید پیگیری کنید. همین‌طور سابقه کاری بالا تضمین‌کننده تجربه فرد می‌باشد. چرا که با تجربه کاری بالا و شستشوی انواع و اقسام مختلف مبل فردی که اقدام به ارائه خدمات به شما می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button